Evropská unie vydala další neuvěřitelné nařízení. Podle něj bude možné chemikálie na čištění vody na bázi peroxidu vodíku, které se často používají k čištění bazénů, koupit jen na základě zvláštního povolení. Podle EU by totiž tyto chemikálie mohly posloužit k výrobě bomby, napsala čtvrteční Mladá fronta Dnes.

Nové nařízení by mělo začít platit od příštího roku. Kdo si tedy bude chtít chemikálie na čištění vody koupit, bude muset nejdříve navštívit příslušný úřad, kde mu povolení vydají. Zadarmo to ale nebude, licence bude stát zhruba tři stovky.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.