Vydavatel časopisu dTest, který nedávno namíchl desítky českých pivovarů zveřejněním nelichotivých výsledků testů jejich lahvových piv, se nemusí bát o důležité každoroční několikamilionové dotace od ministerstva průmyslu.

Penězovod pro občanské sdružení Test, které měsíčník vydává, by rád zarazil ředitel svijanského pivovaru Roman Havlík, jehož pivo Svijanská kněžna vyšlo v testu na přítomnost mykotoxinů, tedy jedů z obilných plísní, jako jedno z nejhorších.

Havlík sice navrhoval kolegům z vedení svazu pivovarníků, že by mohli zkusit na ministerstvu zalobbovat a nechat štědré dotace dTestu stopnout, jenže úřad dopředu upozornil, že takový plán mu nevyjde.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.