Úplatkářská kauza ve vedení Ředitelství silnic a dálnic dostala v pořadí již třetího vyšetřovatele. Namísto protikorupční centrály v Praze ji nově bude mít na starosti expozitura v Českých Budějovicích. Rozhodla o tom dozorující státní zástupkyně Jana Jahodová, která navíc celý případ kvůli svému odchodu brzy předá jinému státnímu zástupci. Informaci v pátek zveřejnil server Lidovky.cz.

"V Českých Budějovicích je to od minulého týdne, o odebrání rozhodla dozorující státní zástupkyně a vedení našeho útvaru rozhodlo, že to bude zpracovávat tamější expozitura," potvrdil serveru Lidovky.cz mluvčí protikorupční policie Jaroslav Ibehej.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.