Setkáváme se na náměstí v Myšticích, malé vesnice nedaleko Blatné. "Budeme si povídat cestou v autě, jestli vám to nevadí. Musím tady objet pár lidí,“ hlásí předem Tomáš Koželuh, starosta obce, který zároveň hospodaří na 20 hektarech, vlastní stádo třiceti koz, patnácti ovcí, tři kusy hovězího a dva koně.

„Odešli jsme sem s manželkou už v roce 2000. Já jsem tehdy dělal devátým rokem v jedné velké bance v oddělení auditu. Ale byl jsem tam čím dál tím méně spokojený, narůstala nesmyslná administrativa a nastupovali výrazně mladší a dravější manažeři.“

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.