Dva renomovaní pražští právníci teď svádějí bitvu na půdě Vysoké školy ekonomické. Na jedné straně stojí advokát Tomáš Sokol, kterého si najal děkan Národohospodářské fakulty VŠE Miroslav Ševčík. Proti němu Robert Pelikán, který stojí na straně třech studentů a jednoho učitele, po kterých děkan Ševčík žádá omluvu za urážku své osoby.

Studentka Hana Smrčková se měla děkanovi do čtrnácti dnů od doručení výzvy omluvit za to, že veřejně uvedla, že na ni děkan poslal ostrahu školy, když zde vylepovala plakáty upozorňující na jeho podivnou personální politiku. Vyučující Koblovský se má omluvit za to, že pro server Novinky.cz uvedl, že děkanovo chování připomíná metody StB.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.