Současná kauza ODS velmi poškozuje, její místopředseda Jiří Pospíšil však zůstává lehkým optimistou: „Je zde možnost dát ODS dohromady a tu situaci, kterou jsme před několika dny vnímali jako bezvýchodnou, tak nějakým způsobem začít řešit,“ věří Pospíšil, jehož jméno také zaznívá v úvahách o možném novém premiérovi.

„Vedení občanských demokratů se podle něj nyní soustředí na sestavení další vlády a využití zbytku volebního období pro dokončení započatých projektů. „A tím, doufám, přesvědčíme pravicové voliče, že je důvod nás volit. I přes problémy a kauzy, které s námi byly v poslední době spojovány,“ říká místopředseda ODS.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.