Usnesení o zahájení trestního stíhání odhaluje napojení Jany Nagyové na Vojenskou zpravodajskou službu i záznamy hovorů a SMS zpráv, které jsou plné narážek a krycích jmen. Nechybí ani zmínka o tom, že Nagyová vyvíjela nátlak na Nečase "s cílem dosáhnout rozvodu jeho manželství". Nejzajímavější části zprávy vám přinášíme zde.

Citace:

Z obsahu SMS vyplývá, že na den 23. 10. 2012 byla z iniciativy Mgr. Jany Nagyové sjednána schůzka její osoby s tehdejším ředitelem Vojenského zpravodajství generálporučíkem Ing. Ondrejem Páleníkem. Po ukončení schůzky byla Páleníkovi zaslána Mgr. Nagyovou SMS zpráva ve znění „Darwinova 19“. Udávaná adresa přitom v té době byla adresou bydliště předsedy vlády České republiky Petra Nečase a jeho manželky Radky Nečasové.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.