Státní zastupitelství v Olomouci si velmi hlídá, aby na veřejnost neunikly žádné informace o jeho budoucím postupu. Přesto to vypadá, že by brzy mohlo dojít i na obvinění premiéra v demisi Petra Nečase.

"Pořád odkazujeme na to, že všechny naše kroky budeme komentovat až poté, co je učiníme," řekl pro IHNED.cz Pavel Komár a úsudek, že k obvinění Nečase zatím nedošlo, je podle něj zcela "správný".

"Nikdy jsme to ale nevyloučili, to je také pravda," doplnil pro IHNED.cz náměstek olomouckého veřejného žalobce. Odkázal přitom na svá dřívější vyjádření, že státní zastupitelství v tomto ohledu postupuje "zcela logicky" a na otázku, zda takový postup - tedy Nečasovo obvinění, může vyloučit i do budoucna, odpověděl jen: "Nikoli“.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.