Milan Knížák, Jana Bobošíková, Vladimír Železný nebo Ondřej Hejma. To je jen úryvek ze seznamu hostů narozeninové oslavy Václava Klause. Bývalá hlava státu poprvé po deseti letech neslavila v pozici státníka, ale i přesto jí přišlo popřát mnoho známých osobností.

Jednou z nich byl také muž, který ho na prezidentské židli vystřídal - Miloš Zeman. A ani tentokrát si známý milovník bonmotů neodpustil zábavnou poznámku. Během krátkého projevu si udělal legraci z Klausova euroskeptického postoje k evropské integraci.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.