Občanští demokraté sice vybrali Miroslavu Němcovou jako kandidátku na premiérku, krize odstartovaná razií na Úřadě vlády tím ale nekončí.

"Mé zvolení by mohlo přinést zklidnění. Ta podpora byla absolutně jednomyslná, bez jakýchkoliv výhrad. Dokonce se mi zdálo, že se mým kolegům ulevilo: šlo to až nečekaně snadno, řešení jsme našli rychle. Takže jestliže na tomto vzorku deseti patnácti lidí jsem zaznamenala jednomyslnost, tak i dovnitř ODS by to mohlo přinést uvolnění situace," doufá dosavadní předsedkyně dolní komory.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.