České rozpočtové politice chybí jemné ladění, prohlásil Jiří Rusnok v rozhovoru pro Hospodářské noviny, který vyšel 17. května. Pustil se do ministra financí Kalouska i do politických stran, které podle něj hledí na stát jen jako na kořist.

Tehdy byl ještě předsedou představenstva ING Penzijního fondu, členem NERV a čerstvě jmenovaným poradcem prezidenta Zemana.

Teď je to on a jím vybraní ministři, kdo se má pokusit o sestavení a prosazení nového rozpočtu pro rok 2014. Připomeňte si jen měsíc staré názory nově jmenovaného premiéra na správu státního majetku a růstová opatření tak, jak je tehdy prezentoval pro HN.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.