Zesílilo podezření, že bývalý náměstek pražského vrchního státního zástupce Libor Grygárek mohl z titulu své funkce snadno mařit vyšetřování a chránit tak před policií své známé včetně vlivných podnikatelů a lobbistů Ivo Rittiga či Romana Janouška.

Grygárkův úřad si totiž k sobě stahoval všemožné citlivé informace, které se mohly hodit jako záchranná brzda v případě nebezpečí trestního stíhání. A jak zjistil IHNED.cz, opatřoval si i takové materiály, na které neměl přímý nárok a neměl ani kompetence s nimi jakkoliv nakládat.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.