Aleš Hušák nechce říct, na co mu jeho obchodní partneři vystavili směnku na 50 milionů. Zároveň se však zlobí, že mu středeční rozsudek pražského městského soudu tuto částku nepřiznal. A hodlá se odvolat.

Směnku mu údajně před dvěma lety podepsali podnikatelé Martin Ulčák a Marek Dospiva spojení se skupinou Penta. Spolu s Hušákem se snažili dosáhnout toho, aby se novým investorem skomírající loterijní společnosti Sazka stala právě Penta. Podle soudu šlo o směnku, která měla Hušáka v případě potřeby zajistit. Takové vysvětlení ovšem někdejší nejvyšší manažer Sazky odmítá.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.