Dealerská síť, která byla v nedávné době rozšířena o čtyři nová duální centra Volvo Group Truck, zůstává i přes tuto změnu zákazníkům Renault Trucks k dispozici pro servisní a asistenční služby jejich vozidel. 

Renault Trucks v rámci uvedení nové modelové řady svých vozidel zaujal i nový přístup v oblasti služeb. Ty jsou integrovány do celkového dopravního řešení, které je zákazníkům poskytováno obchodními zástupci ve spolupráci se servisní sítí už v okamžiku nákupu vozidla. Jde zejména o nabídku systému Optifleet, finanční služby, servisní smlouvy, originální náhradní díly a další poprodejní služby. 

„Volvo Group, mimo investic do nové modelové řady Renault Trucks, dále investuje prostředky v jednotlivých zemích svého koncernu. To je i případ Česka, kde se můžeme pochlubit nedávným otevřením čtyř duálních servisů, ve kterých samozřejmě poskytujeme služby vozidlům Renault Trucks. Domnívám se, že tyto kroky jasně dokazují záměr Volvo Group zachovat a dále rozvíjet značku Renault Trucks na českém trhu,“ dodává Robert Grozdanovski, generální ředitel Renault Trucks ČR.

Související