U soudu s Romanem Janouškem bude pro obžalobu stále složitější dokázat svá tvrzení, že podnikatel chtěl do padesátileté Vietnamky Thuong Nguyen nabourat úmyslně. Svědci loňské nehody, které si soud předvolal během druhého procesu, popisují pokaždé odlišný příbeh.

Jejich výpovědi se liší v tom, kde přesně měla žena v okamžiku přejetí stát a kam posléze dopadla. „Stála čelem k řidiči a přelítla bokem kapoty. Pak dopadla na levou stranu z pohledu řidiče,“ prohlásil například svědek Lubomír Havlíček, který nehodu viděl, když se svým kolegou kouřil před nedalekou budovou.

Jeho kolega Martin Jelínek však nehodu popsal odlišně. „Dopadla na pravou stranu od řidiče,“ řekl.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.