Po výslechu očitých svědků nehody Romana Janouška přišly u soudu na řadu výpovědi odborníků, kteří měli zhodnotit jeho stav. Jako první přišel na řadu Janouškův dlouholetý známý, psycholog Ivan Douda. „Řekl jsem, že ho řadím mezi problémové pijáky, tak jak je na tom zhruba třicet procent mužské populace v Česku. Alkohol používal jako nevědomý pokus o samoléčbu, protože byl vystaven extrémním tlakům, trpěl poruchami spánku i úzkostmi,“ popsal Douda své vystoupení.

Jeho výpověď ovšem novináři v síni sledovat nesměli: soudce Tomáš Kubovec nechal vyloučit veřejnost po dobu výslechu Doudy a pak i dalších znalců, kteří mají ohodnotit Janouškův zdravotní stav.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.