Hospodářské noviny objevily mezi sponzory prezidentské kampaně Miloše Zemana "bílého koně". Přesněji firmu F&K&B, která Zemanovi podle transparentního účtu dala 150 tisíc korun.

Jenže šéf firmy Jiří Klimovič teď serveru IHNED.cz řekl, že peníze nebyly jeho, ale že je poskytl místo svého obchodního partnera, který nechtěl být mezi sponzory vidět.

Kancléř prezidenta republiky a šéf jeho prezidentské kampaně Vratislav Mynář v tom však problém nevidí. "Pro mě je to transparentní jasná záležitost - máme smlouvu s firmou, která transparentně poslala peníze," uvedl v rozhovoru.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.