Více než dvacet tisíc lidí měsíčně navštíví web SlidesLive.com. Ten v roce 2011 založil tehdy dvacetiletý student ČVUT Vojtěch Ciml.

Lidé na stránkách najdou téměř tisíc videozáznamů přednášek z různých oblastí, mezi nimi i vystoupení astronoma Jiřího Grygara, odbornice na jádro Dany Drábové nebo nositele Nobelovy ceny za fyziku Sheldona Lee Glashowa.

Server je unikátní v tom, že spolu s videem zájemci ve vedlejším okně sledují také originální prezentace, které si připravili přednášející. Vše je dokonale synchronizované.

"Na přednášku si vezmete notebook, na kterém máte nainstalovaný náš software, a než začnete prezentovat, jen stisknete start. Zároveň se přednášející nahrává na kameru nebo na mobil. Po konci vystoupení máte v notebooku uložený záznam i slidy. Program si zapamatuje vše, co promítáte. Pak to snadno nahrajete k nám," popisuje Vojtěch Ciml.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.