Podnikatelské aktivity místopředsedy SPOZ Martina Nejedlého prý do chodu SPOZ nijak nezasahují. Tvrdí to místopředseda zemanovců Vladimír Kruliš.

Reaguje tak na slova šéfa ČSSD Bohuslava Sobotky v rozhovoru pro HN, který řekl: "Rusnok by si měl udělat jasno, jestli klíčovou osobou nové vlády bude on, nebo jestli tím hybatelem v pozadí bude místopředseda SPOZ pan Nejedlý. Není žádným tajemstvím, že to je fakticky aktivní hybatel této politické strany".

Kruliš ale Nejedlého hájí. "Je jedním z nejférovějších lidí, co znám, a je skutečným odborníkem a profesionálem. Jeho podnikatelské aktivity jsou jeho osobní věcí, která však do chodu SPOZ nijak nezasahovala a nezasahuje," říká.

Kruliš se v on-line rozhovoru vyjádřil i ke krokům současné vlády. Hodnotí je prý velmi pozitivně.

O tom, se kterou stranou by šli zemanovci do vlády, zatím nechtěl spekulovat. "Otázky koaličních vyjednávání nejsou na pořadu dne, zajíci se počítají až po honu. Domnívám se, že budeme prioritně jednat se stranami, u kterých se shodneme na plnění našeho programu. To je priorita - a je jedno, zda v koalici či v opozici," dodal.

Podívejte se na všechny odpovědi místopředsedy SPOZ Vladimíra Kruliše:

Zatím jste si přečetli 100 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.