Fotbalisté Olomouce získali vůbec první body v této sezoně, když jako hostující tým porazili Slavii 3:2. Na Pražanech byl špatný start do sezony mnohem viditelnější než na soupeři, první půle tak jednoznačně patřila hostům. Slávisté byli v ofenzivě nepřesní a nedařilo se jim.

Jejich trápení vyvrcholilo před pauzou, když při rohovém kopu zůstal volný Šindelář a z poměrně velké dálky skóroval hlavičkou. Po hodině hry pak Olomouc svůj náskok pojistila - Navrátil zůstal sám a v 61. minutě obstřelil Černého.

Místo definitivního rozhodnutí pak ale slávisté zápas zdramatizovali. Náskok snížil Petrák, domácí ale na zvrat pomýšleli jen jedenáct minut, než Lietava s přehledem zakončil další brejk a hosty uklidnil. Poslední gól zápasu vstřelil slávistický Kisel, ale vyrovnat už Pražané nestihli. Sigma tak napravila minulou porážku z Dukly a posunula Slavii na předposlední místo v tabulce.