Pravděpodobně nejoriginálnější projev středečního dne pronesl v Poslanecké sněmovně bývalý primátor Prahy a poslanec za ODS Pavel Bém. "S nedávným vstupem do druhé poloviny svého života jsem se rozhodl možná k hrůze některých z vás, že budu říkat to, co si myslím," upozornil přítomné poslance před řečí, ve které nechyběla zmínka o autoerotice, Goebbelsovi či bujném poprsí jeho ženy.

V úvodu projevu Bém mimo jiné zkritizoval zacházení s ústavou jako s cárem papíru a označil soud s Davidem Rathem za "možná politický proces desetiletí, anebo dokonce politický proces polistopadové éry Československa a České republiky". Poté však téma změnil: "Mladá fronta DNES má vždycky pravdu. Tak bych si dovolil s vámi sdílet jeden z nedávných příběhů, který jsem zažil."

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.