Zemanovci chtějí mít na kandidátkách do sněmovny známé tváře. Plánují proto oslovit všechny členy Rusnokovy vlády. A někteří slibují, že nabídku zváží.

Například ministr vnitra Martin Pecina by nabídku hradní strany přijal, pokud by ji dostal. Rozhodne se ale ve čtvrtek.

Ministr dopravy Zdeněk Žák zatím počítá s tím, že se vrátí k odborné práci. Nicméně vše nechává otevřené. "Pečlivě zvažuji každou nabídku, ale nezlobte se na mě, že odmítám přemýšlet o nabídkách, které jsem nedostal," sdělil.

Ani ministr pro místní rozvoj František Lukl neodmítá další angažmá v politice. "Mou prioritou je vrátit se do Kyjova. Kategoricky v tuto chvíli neodmítám debatovat o možném zapojení do předčasných voleb, které vítám, zatím si však reálně nedokáži představit okolnosti, za kterých bych na to kývl," řekl.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.