Program SCHOLARSHIP funguje v rámci Nadace Zdeňka Bakaly od roku 2010 a jeho cílem je prostřednictvím stipendií umožnit talentovaným a odhodlaným studentům zužitkovat své kvality na nejlepších vysokých školách světa, zejména v USA a Velké Británii.

Podle výzkumu agentury Datank si 94 procent studentů myslí, že největší slabinou českého školství je kvalita zdejší výuky. To je také nejčastější důvod, proč chtějí vyzkoušet studium za hranicemi.

"Není tady prostředí pro to, aby se učitelé vraceli ze zahraničí a díky svým zkušenostem posouvali obor dopředu. České školství je velice zkostnatělé a to snižuje jeho kvalitu," myslí si přednášející na univeritě ve Stanfordu Jakub Kastl.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.