V poslaneckých lavicích se scházeli minimálně poslední tři roky, v úterý odpoledne odhlasovali svoje rozpuštění. Některé strany proto pro své poslance chystají na večer ještě poslední setkání.

Poslanci se sejdou ve sněmovní restauraci nebo v okolních barech. (Dění ve sněmovně sledujeme on-line ZDE) 

"Jestli je na dnešek plánováno hlasování o rozpuštění sněmovny, tak pokládáme za správné se na závěr volebního období sejít a rozloučit se a popřát si mnoho úspěchů do voleb," uvedl předseda poslaneckého klubu ODS Marek Benda s tím, že schůzka je naplánovaná ve sněmovní restauraci Demokracie. Půjde podle něj o ryze neformální setkání, času na přípravy mnoho nebylo.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.