Michal Rusnok na začátku srpna vystoupil ze strany SPOZ, která má blízko k prezidentu Miloši Zemanovi. Své členství označil za mladické pochybení a názorově se tak vyhradil proti svému otci, premiéru Jiřímu Rusnokovi.

"Tak jsem právě vystoupil ze SPOZ! Doufám, že po mně nebudou chtít úředně ověřený podpis," napsal Michal Rusnok 5. srpna na svém facebookovém profilu.

"K opuštění strany mě vedly důvody osobní. Kromě dostudování práv v Olomouci se věnuji činnosti obchodního zástupce pro jednu internetovou banku, což je mým jediným zdrojem obživy. Tudíž nemám čas se věnovat jiným činnostem," vysvětlil Rusnok mladší svůj odchod pro server Týden.cz.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.