Kromě prezidentského kancléře Vratislava Mynáře potvrdil ve čtvrtek svou kandidaturu za SPOZ i ministr práce a sociálních věcí František Koníček. Bude dvojkou na kandidátce ve Středočeském kraji.

Potvrdil tak spekulace, které se již objevily, že ho strana získala. „Ve čtvrtek jsem se rozhodl, že po dvaceti letech ukončím své členství ČSSD,“ řekl HN Koníček.

„Vedlo mě k tomu poznání, v jakém stavu státní správa je. Nemyslím si navíc, že nové politické reprezentace budou schopné situace na resortech okamžitě zvládat. A to je docela problém,“ uvedl Koníček. Ten v červenci po nástupu do funkce již své členství v ČSSD pozastavil, nyní jej ukončil úplně.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.