V dnešní době mnoho lidí pracuje více než osm hodin denně. Hrozí jim tak často přepracování a následný syndrom vyhoření. Minulý týden dokonce na přepracování umřel stážista v londýnské Bank of America. Pracoval tři dny v kuse a poté zkolaboval ve sprše.

V rozhovoru pro IHNED.cz psychiatr Jan Cimický vypočítává příznaky přepracovanosti a také, jak se jim dá předejít. "Člověk by měl dbát hlavně na pauzy. Jít se projít nebo si poslechnout písničku, která ho dobije. Každý si musí najít to, co je mu nejpříjemnější," uvádí Cimický. Samotná práce by měla také začínat od složitějšího k jednoduššímu.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.