Bobošíková sází na bývalou hlavu státu Václava Klause, který sice za Hlavu vzhůru nebude kandidovat, ale netají své sympatie pro uskupení kolem šéfky Suverenity. Bobošíková věří ve dvojciferný výsledek v říjnových předčasných volbách.

Jak bude vypadat podpora Václava Klause vašemu hnutí Hlavu vzhůru?

O tom rozhodne sám pan prezident Václav Klaus, jakou formou nás bude podporovat. Já mohu zatím prozradit, že přislíbil aktivní účast na volebních mítincích.

Jaké jsou vaše programové priority?

Ty se v tuto chvíli tvoří. Ale jednoznačně v nich budou dominovat témata jako svoboda jednotlivce, parlamentní demokracie a obhajoba principů tržní ekonomiky.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.