Miroslava Němcová bude volebním superlídrem ODS, rozhodl o tom jednomyslně pražský regionální sněm, který tak potvrdil nominaci regionální rady. Němcová tak bude kandidovat z prvního místa pražské kandidátky. O hlasy voličů se utká s Karlem Schwarzenbergem (TOP 09) nebo Jaroslavem Zavadilem (ČSSD).

Na další pozice kandidátky regionální sněm schválil exprimátora Prahy Bohuslava Svobodu a bývalou poslankyni Janu Černochovou. Pořadí odpovídá návrhu, který prosazoval právě šéf pražské ODS Bohuslav Svoboda.

Konečnou podobu ještě musí stvrdit výkonná rada.

Schválení kompletního seznamu nebylo jednoduché. Delegáti sice hladce potvrdili Němcovou, ale vymínili si, že o ostatních jménech se bude hlasovat zvlášť. Jednání probíhala až do noci.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.