Fotografka, která si přeje zůstat v anonymitě, se urbexu (z anglického Urban Exploration) věnuje už tři roky. Za tu dobu navštívila desítky zapomenutých míst a své zážitky zrostředkovává ostatním lidem pomocí stránky Opuštěná místa (abandoned places). "Fanouškům se líbí tajemno, které je z míst cítit. Lidé se rádi bojí a nelegální, nebezpečné aktivity vždycky přitahovaly pozornost," myslí si fotografka.

Při svých návštěvách dodržuje jednoduchá pravidla - na místa nic nepřináší a nic neničí ani neodnáší. "Nikdy jsem nevysklila okno, nevykopávám dveře ani nebourám zdi," uvedla urbexerka v rozhovoru pro IHNED.cz.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.