Na Senovážném náměstí v centru Prahy se obvykle tvoří hloučky turistů. Ty vznikaly i v pátek, kromě Jindřišské věže ale lidé obraceli fotoaparáty i na druhou stranu stranu.

Andrej Babiš se totiž rozhodl představit lídry svého hnutí ANO na místním parkovišti. Důvod? Aby to novináři měli z redakcí co nejblíž.

Právě na komunikaci se žurnalisty teď dává Babiš velký důraz. "Moje dcera vám přes noc upekla koláčky," sdělí hned v úvodním proslovu.

Poté vyjmenovává jednotlivé lídry. Před nimi se okamžitě tvoří hlouček fotografů. "Prosím lídry o nadšení," vyzývá mluvčí hnutí Radka Burketová, když si všimne, že někteří kandidáti se neusmívají.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.