Andrej Babiš zahájil v Plzeňském kraji předvolební kampaň. Setkal se s hejtmanem, navštívil vybrané školy i Vědeckotechnický park. V 18 hodin přišel diskutovat s občany.

Těch se sešlo v plzeňském Velkém sálu Alfa více než pět set. Židlí ale pořadatelé připravili jen kolem dvou set. Lidé proto posedávali na stolech i na parapetech.

"Jsem tu ze zvědavosti. Jsem pravicový volič, ale teď bohužel není koho volit. Myslím, že všichni, kdo tu jsou, hledají nějakou alternativu. Překvapilo mě ale, že tu jsou spíš starší lidé," řekla serveru IHNED.cz jedna z účastnic Zdeňka Balounová.

Právě lidé v důchodovém věku tvořili většinu publika.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.