Komunistické voliče z jihu Čech zastupuje Vojtěch Filip v Poslanecké sněmovně už dvacet let. Současný předseda KSČM má přitom velkou naději, že v parlamentu stráví další čtyři roky. Na jihočeské kandidátce své strany obsadil ve svých 58 letech opět pozici lídra.

A není sám. Komunistů, kteří sedí v poslaneckých lavicích dvě, tři a více volebních období je hodně. Nejvíce ze všech politických stran. V říjnových předčasných parlamentních volbách bude za KSČM kandidovat patnáct zasloužilých zákonodárců, kteří jsou v dolní komoře parlamentu více než deset let.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.