Billboardy a další plakátovací plochy v České republice v nedávných dnech zaplavila kampaň Strany práv občanů – Zemanovci, kteří v ní upozorňují, že i prezident Miloš Zeman jim dá ve volbách svůj hlas. Celá kampaň je vyobrazena jako korespondenční lístek i s prezidentem na poštovní známce.

Užití podobizny prezidenta je ale podle advokáta Františka Vyskočila, odborníka na autorské právo, přinejmenším sporné. Známka se podle něj může použít pouze přiměřeným způsobem, například ve filmu, ale v případě reklamy přímo jedné z politických stran by už bylo zapotřebí minimálně souhlasu autora, jímž je rytec Miloš Ondráček.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.