ODS se rozhodla, že v těchto volbách se zaměří hlavně na mladé lidi. Vyplývá to jak z formy kampaně, kterou chce vést především na sociálních sítích, tak z jejích programových priorit.

"V těchto volbách vám chceme představit program z jiného úhlu. Díváme se na svět životem občana a prožíváme s ním životní příběh," říká místopředsedkyně ODS a volební superlídr Miroslava Němcová.

Hlavními tématy strany budou rodina, studium, první práce, daně, sociální i zdravotní oblast a pověst Česka v zahraničí.

ODS zatím představila jen jeden bod programu - První práce, první byt. V něm se chce zalíbit především absolventům vysokých škol. A to jak těm, kteří mají v plánu hned podnikat, tak těm, kteří se chtějí stát zaměstnanci.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.