Vedení vydavatelského domu Economia se rozšíří o nově vytvořenou funkci ředitele redakcí (Head of Content). Od 18. září letošního roku na toto místo nastoupí Vladimír Piskáček.

Změna souvisí s projektem přechodu na nový systém tvorby redakčního obsahu, který byl odstartován přemístěním většiny redakcí Economie do nového integrovaného newsroomu v pražském Karlíně.

"Výběr vhodného kandidáta na ředitele redakcí trval řadu týdnů," komentoval jmenování Kamil Čermák, místopředseda představenstva pověřený řízením společnosti.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.