Expremiér a bývalý člen ČSSD Jiří Paroubek nevytáhne do předvolebního boje. Uvedl to na stránkách vasevec.cz, kde publikuje své články a názory.

V rozsáhlém textu zejména kritizuje politiky i média všeho druhu. Nakonec dochází k závěru, že bez potřebných financí a přístupu do většiny médií nemá jeho účast ve volbách smysl.

Jeho strana se ale nejspíš voleb zúčastní. "Nicméně strana LEV 21 má dobře připravené kandidátky, bylo by škoda, aby lidé na nich umístění nezískali cennou zkušenost s vedením volební kampaně," píše Paroubek.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.