Bývalá ředitelka kladenské nemocnice Kateřina Pancová stále čeká, zda se po sedmnácti měsících od zatčení v korupční aféře kolem bývalého hejtmana a poslance Davida Ratha dostane z vazby na svobodu. Středočeský krajský soud o jejím propuštění už sice rozhodl, spis k vrchnímu pražskému soudu, k němuž se odvolal žalobce, ale zatím nedorazil.

A to přesto, že od verdiktu krajského soudu uběhlo už čtrnáct dní.

"Spis jsme zatím nepostoupili, protože nemáme v ruce doručenky, že rozhodnutí všichni obžalovaní dostali," vysvětlila mluvčí Krajského soudu v Praze Zuzana Steinerová. Líčení s desítkou obžalovaných pokračuje v úterý.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.