Pouhé tři body nad sestupem, mizerná obranná hra a bezzubý útok. Slavii má navíc z fotbalového dna vytáhnout Miroslav Koubek. Muž, který se současně s novým klubem bude nadále věnovat i reprezentační devatenáctce. Té navíc dává přednost, při kolizi termínů tak sešívané povedou Koubkovi asistenti.

"Slavia dopředu věděla, že bude týden, kdy nebudu moci trénovat. Ale komplikací bych to nenazval, jen budu mít více práce," sdělil na tiskové konferenci Koubek, který přiznal, že ho nabídka červenobílých překvapila. "Ale i potěšila. Když vás osloví pražská "S", tak je to ocenění práce, kterou člověk vykonal," pousmál se.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.