Okamžiky, které dovedly Česko k politické vyčerpanosti:

V historii České republiky přední stránky novin často plnily nejrůznější skandály či nařčení týkající se politiků z pravé i levé strany politického spektra nebo jejich známých. Nebyly to ale jen aféry podobné té poslední, pro kterou se vžil pojem "nagygate". Šlo například také o nástupy a pády mnoha politických uskupení a stran.

Podíváme-li se ale dále ho historie, voliče ovlivňovaly často události týkající se posledních dvou prezidentů.

Následující výčet událostí není úplným seznamem věcí, které se zásadně promítly v novodobé politické historii. Například politolog Josef Mlejnek z Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy za významný považuje také případ korupce spojený s bývalým středočeským hejtmanem Davidem Rathem. "Určitě ale chybí prezidentská volba 2013. Miloš Zeman zatím míchá politickými kartami ostošest," uvádí Mlejnek.

Zatím jste si přečetli 100 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.