Česká pošta upozorňuje své klienty na v pořadí již pátý phishingový útok. Podle České pošty přichází falešný email z adresy noreply@cpost.net. "E-maily z uvedené adresy nemají s Českou poštou nic společného," zdůrazňuje Česká pošta. 

Tyto emaily se tváří, že obsahují důležité údaje o doručení dopisu nebo balíku. V předmětu těchto podvodných emailů je uvedeno "Informace o zásilce".

Tělo samotného emailu pak obsahuje text, který je psaný špatnou češtinou. Upozorňuje domnělého zákazníka na nedodání zásilky a možné sankce.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.