Od zatčení Davida Ratha s proslulou krabicí od vína uplynulo patnáct dní. Je konec května 2012 a Středočeský kraj musel odepsat Rathovu stomilionovou investici do nemocnice v Kolíně.

Po hejtmanově uvěznění se totiž uzavřely unijní dotace. A je jasné, že 100 milionů na chystanou opravu starého pavilonu jednoduše nebude.

Právě soutěž na nové oční a ušní oddělení teď podle zjištění serveru IHNED.cz vyšetřovatelé a státní zástupci vyhodnotili jako další z těch, kde Rath a spol. zmanipulovali soutěž a vzali úplatek.

Podrobnosti zatím nechtějí zveřejnit, stejně jako údaje o dalších třech soutěžích, kvůli nimž nyní žalobci rozšířili Rathovo obvinění.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.