Strana svobodných občanů od čtvrtka řeší případ "Tatra na setrvačník". V úterý 8. října totiž na transparentní účet strany přibyla částka 4 547 korun. Ve zprávě pro příjemce bylo uvedeno právě jen "Tatra na setrvačník".

O dva dny později svobodní na svém Facebooku zveřejnili článek, že společnost Y Soft je zařadila mezi nezkompromitované.

Jeden z diskutujících ale poté upozornil, že na transparentním účtu je pochybná položka s názvem "Tatra na setrvačník". Strana okamžitě reagovala tím, že jde nejspíš o nedopatření. "Odeslal jsem to zpět," napsal předseda Strany svobodných občanů Petr Mach.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.