Internetové stránky politických stran vypadají podle marketingových expertů lépe než billboardy a inzeráty. Obsah je také lepší než na sociálních sítích.

Přesto některé weby u odborníků zcela propadly. "Nejstrašnější je jednoznačně KSČM, celkovým pojetím i grafikou připomíná exkurzi hluboko do minulosti. Což je vlastně celkem trefné," myslí si Ondřej Obluk ze společnosti Ogilvy & Mather. Nejlépe hodnotí internetové stránky Strany zelených a hnutí ANO.

Podle Edy Kauby z Havas WorldWide weby až neuvěřitelně dokonale ilustrují ducha strany, která je provozuje. "Web SPOZ je taková dechovka minulosti, stránky ČSSD jsou lidové a připomínají matějskou pouť, ODS nemá potřebnou šťávu," tvrdí.

Zatím jste si přečetli méně než 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.