Na internetových stránkách volebního bloku Hlavu vzhůru, který vede Jana Bobošíková, se objevil komentář s obrázkem, na němž je vyobrazen předseda TOP 09 Karel Schwarzenberg s hákovým křížem za hlavou. Obrázek je navíc vyveden v barvách, které užívali nacisté a stojí na něm parodický nápis "Fe slušbách cizí republiky".

Volební blok komentář i s obrázkem převzal z blogů iDnes.cz, kde je jako zdroj montáže uvedena další internetová stránka, na které se ale montáž nenachází. Místopředseda TOP 09 Miroslav Kalousek zveřejnění obrázku kritizoval.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.