SPOZ se bojí, že kdyby vstoupila do vlády, ztratila by podporu voličů. "Zcela souhlasím s názorem Miloše Zemana, že každá strana, která vstoupila do vlády a vyměnila křesla ministrů za loajalitu ke koalici, v příštích volbách hořce zaplakala," napsal šéf strany Zdeněk Štengl v on-line rozhovoru pro IHNED.cz.

Je ale ochotný tolerovat menšinovou vládu ČSSD.

Štengl zároveň okomentoval spory o místa na kandidátkách, které pošpinily obraz strany. "Mohu vám zcela zodpovědně říci, že si vážím všech našich členů, kteří pracovali pro stranu, a ne pro sebe a svoje ego. Nepotřebovali se zviditelňovat v médiích ani se zaštiťovat slovy o tom, jací jsou to profesionálové a odborníci. To jsou pro mě ve straně ti nejcennější lidé," uvedl.

Zatím jste si přečetli 40 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.