Do letošních předčasných voleb jde celkem 23 politických uskupení. Co voličům slibují? Kliknutím na název strany či hnutí se dostanete na program a můžete sami posoudit, jestli je pro vás tou optimální volbou.

Ve všech krajích úspěšně sestavily kandidátku strany ČSSDSvobodníPirátiTOP 09Hlavu vzhůruODS, politické hnutí ZměnaStrana soukromníků České republikyKDU-ČSLSuverenitaSPOZÚsvit přímé demokracieDSSSANOKSČMLEV21 a Strana zelených.

Klub angažovaných nestraníků má kandidátku jen pro Pardubický kraj, Romská demokratická strana se nominovala pouze ve Středočeském a Libereckém kraji.

Strana Volte Pravý Blok kandiduje jen v Praze. Aktiv nezávislých občanů jde do voleb rovněž v Praze, kandidátní listiny má navíc i ve Středočeském a Královéhradeckém kraji a v Kraji Vysočina.

Hnutí Občané 2011 má jednu kandidátku, pro Prahu, zatímco monarchistická Koruna česká kandiduje v 11 krajích.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.