„Miloš Zeman směřuje na správné místo. Jeho inteligence, vtip a nadhled je přesně to, co všichni potřebujeme,“ říkal před volbou hlavy státu hudebník Felix Slováček.

Podle informací serveru IHNED.cz ho prezident Miloš Zeman nyní ocení. Slováček by měl 28. října dostat státní vyznamenání.

On sám svým přátelům na čtvrtečním večírku v centru Prahy dokonce říkal, že ho očekává. Jedním z důvodů podle něj je, že letos oslavil sedmdesátiny.

"Každý rok jsem pozván na slavnostní večírek," řekl Slováček serveru IHNED.cz. Na dotaz, zdali je letos pozván také jen na večírek, nebo i na slavnostní ceremoniál, odpověděl: "Na obojí."

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.