Potvrzeno: stavba tunelu pro testování automobilů, jeden z největších vědecko-technologických projektů v Česku, byla špatně připravena - a nemohla tedy získat ani korunu ze schválené 400milionové evropské dotace. Projekt na vybudování moderního centra v Milovicích ve středních Čechách dnes ale přesto pokračuje. Obecně prospěšná společnost VTP Milovice, která dotaci získala, vyhlásila již potřetí další téměř totožnou soutěž.

Již před rokem se odehrálo první výběrové řízení, které vyhrála čerstvě založená firma Aerodynamics bez zaměstnanců a bez zkušeností, založená den před odevzdáváním přihlášek. Soutěž však provázely pochybnosti, a proto ji v dubnu VTP Milovice, která dotaci získala, zrušila. Druhý pokus o výběrové řízení skončil neúspěchem letos v září, ale v tomto případě nikdo z uchazečů nesplnil podmínky, a tak se tendr opět neuskutečnil.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.