Každá situace je řešitelná, myslí si předseda Senátu Milan Štěch. Rád by, aby ČSSD jednala se všemi stranami, které se do sněmovny dostanou. Za jediné přijatelné řešení však považuje středolevou koalici. Výsledek okolo dvaceti procent pokládá za nízký. Není to ale podle něj chyba vedení, spíše to odráží stav naší země. Více si přečtěte v rozhovoru.

Jak zatím hodnotíte zisk sociální demokracie?

Musí vzniknout programově stabilní koalice, takže to nebude nic dobrého pro Českou republiku, pokud se tento výsledek potvrdí. Nevzbudí to ani příliš velkou důvěru v zahraničí. Čekají nás neméně složitá léta, než jaká jsme prožívali posledních sedm let.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.